Par kompāniju

Kompānija MTM ing. ir strauji augošs uzņēmums. Dotajā brīdī apgūta atkritumu izvešanas iekārtu sērijveida ražošana. Uzliekamās iekārtas tiek montētas uz pilnveidotām pasaules autoražotāju šasijām. Šasijas marka ir atkarīga no Jūsu izvēles. Visai tehnikai ir nepieciešamie sertifikāti un atzinumi. Directive 2006/42/EC safety of machinery and equipment, ISO 9001:2015.

Ražošanas cehi komplektēti ar moderniem, augstas precizitātes koordinātu darbagaldiem, kompleksiem metāla griešanai ar plazmu un lāzeri, universālām, vadošo pasaules ražotāju, metāla lokšņu locīšanas presēm. Krāsošanas cehā izmanto iekārtas un tehnoloģijas, kas atbilst visaugstākajām krāsu uzklāšanas prasībām. Konstruktoru un tehnologu rīcībā ir jaunākās tehnoloģijas.
Tas viss palīdz ražot augstvērtīgu un konkurētspējīgu tehniku. Kompānija MTM ing. dod garantiju visai piegādātajai produkcijai, atbilstoši esošajai likumdošanai un uzņēmuma noteiktajiem standartiem.
Ar MTM ing. tehniku savākšanas, izvešanas un utilizācijas jautajumi tiek atrisināti kvalitatīvi, droši, ērti un galvenais ekonomiski izdevīgi.

No 2020 gada zīmola produkciju MTM ing ražo un pārdod SIA AlphaTechLab.